Բաժանորդագրվել

Մուտք գործել

Կամ

Չի կարող լինել դատարկ!

Չի կարող լինել դատարկ!

Գաղտնաբառի վերականգնում

Գրանցվել

Կամ

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Մոռացել ե՞ք գաղտնաբառը։ Մուտքագրեք ձեր էլ.հասցեն եւ դուք կստանաք նոր գաղտնաբառ։

Էլ. հասցեն գրանցված չէ։

Վերադառնալ

Close

Հայաստանի Ավանդական Կարատե-դո Ֆեդերացիան հրապարակել է Ararat Cup 2018 միջազգային առաջնության մրցանակային աղյուսակը:

Հայաստանի Ավանդական Կարատե-դո Ֆեդերացիան հրապարակել է Ararat Cup 2018 միջազգային առաջնության մրցանակային աղյուսակը:
ԲԱԺԱՆՈՐԴՆԵՐԸ ԽՐԱԽՈՒՍՈՒՄ ԵՆ ԽՈՍՔԻ ԱԶԱՏՈՒԹՅՈՒՆԸ ԵՎ ՍՏԱՆՈՒՄ ՈՐԱԿ ՊԱՀԱՆՋԵԼՈՒ ԻՐԱՎՈՒՆՔ
Հայաստանի Ավանդական Կարատե-դո Ֆեդերացիան հրապարակել է Ararat Cup 2018 միջազգային առաջնության մրցանակային աղյուսակը:

Հայաստանի Ավանդական Կարատե-դո Ֆեդերացիան հրապարակել է Ararat Cup 2018 միջազգային առաջնության բոլոր մրցաձևերի և խմբերի վերջնական մրցանակային աղյուսակը: Հիշեցնենք, որ Ararat Cup 2018 շրջանակներում իրենց ուժերը չափեցին Հայաստանի, Արցախի, Լեհաստանի, Իրանի, Մոլդովայի, Ռուսաստանի և Ուզբեկստանի թիմերը, իսկ մրցաշարին իր աջակցությունը հայտնելու համար Հայաստան էր ժամանել Ավանդական Կարատեյի Համաշխարհային Ֆեդերացիայի նախագահ Վլադիմիր Կվիչինսկին:

Անհատական կատա /Մեծահասակներ/

1-Վիտոլդ Կվիչինսկի      /Լեհաստան /

2-Նարեկ Իսկանդարյան /Հայաստան /

3-Գեղազնիկ Միքայելյան /Հայաստան /

3-Վահե Մխիթարյան       /Հայաստան /

 

Ֆուկու-գո /Մեծահասակներ/

1-Նարեկ Իսկանդարյան /Հայաստան/

2-Գեղազնիկ Մայիլյան /Հայաստան/

3-Վահե Մխիթարյան /Հայաստան/

3-Տիգրան Գևորգյան /Հայաստան/

 

Անհատական Կումիտե /մեծահասակներ/

1-Միխալ Սովա /Լեհաստան/

2-Նարեկ Իսկանդարյան /Հայաստան/

3-Նարեկ Մովսոիսյան /Հայաստան/

3-Անդրեյ Պետրոսյան /Հայաստան/ 

 

Ֆուկու-գո 1997 և բարձր /աղջիկներ/

1-Ագնեշկա Սայդուտկա /Լեհաստան/

2-Արփի Սաֆարյան / Հայաստան

3-Անաստասիա Դիակովա /Ռուսաստան

 

Անհատական Կումիտե /աղջիկներ/

2000- և բարձր

1-Մարիա Դեպտա /Լեհաստան /

2-Արփի Սաֆարյան /Հայաստան/

3-Շահլո Պուլատովա /Ուզբեկստան /

 

Անհատական կատա 2000 և բարձր /աղջիկներ/

1-Մարիա Դեպտա /Լեհաստան /

2-Ագնեշկա Սայդուդկա /Լեհաստան /

3-Արփի Սաֆարյան /Հայաստան /

3-Անաստասիա Դիակովա /Ռուսաստան /

 Թիմային Կումիտե 2000 և բարձր

1-Լեհաստան

   Կոնրադ Կորդաս 

   Միխալ Սավա

   Մատեուշ Ժելագովսկի

   Վիտոլդ Կվիչինսկի

2-Հայաստան

    Վահե Մխիթարյան

    Նարեկ Մովսիսյան

    Գեղազնիկ Մայիլյան

    Նարեկ Իսկանդարյան

3-Ուզբեկստան

   Ռաջաբ Ումեդով

   Շակզոդ Մելիկուլով

   Բոբուրջոն Խոդոյնզարով

3- Արցախ

    Տիգրան Գևորգյան

    Անդրեյ Պետրոսյան

    Տիգրան Հակոբյան

    Անդրեյ Պետրոսյան

 

Անհատական կումիտե – 1998 – 2000

1-Արթուր Ղահրամանյան /Հայաստան /

2-Էմիլ Հայրապետյան /Հայաստան /

3-Շիրազ Մարգարյան /Հայաստան /

3-Տիգրան Հովսեփյան /Հայաստան /

 

Անհատական կատա

1998-2000

1-Արթուր Ղահրամանյան /Հայաստան /

2-Արշակ Շահնազարյան /Հայաստան /

3-Տիգրան Հովսեփյան     /Հայաստան /

3-Էմիլ Հայրապետյան      /Հայաստան /

Անհատական կատա 2003-2004

1-Վահե Սիսակյան /Հայաստան /

2-Գառնիկ Ավագյան /Հայաստան /

3-Մեսրոպ Չամուրյան /Հայաստան /

3-Արսեն Պողոսյան /Հայաստան /

 

Անհատական կատա 2003-2004 /դան/

1-Էրիկ Հովսեփյան             /Հայաստան /

2-Ռաֆիկ Հարությունյան   /Հայաստան /

3-Ալեքսանդր Ղազարյան    /Հայաստան /

3-Արման Կարախանյան      /Հայաստան /

 

Ֆուկու-գո 2001-2002 /դան/

1-Դավիթ Արշակյան        /Հայաստան /

2-Արեն Ասլիկյան             /Հայաստան /

3-Արեն Աղամալյան          /Հայաստան /

3-Հրանտ Գրիգորյան       /Հայաստան /

 

Թիմային կատա մինչև 2009

1-Վլադիմիր Շաքարյան

   Մովսես Առաքելյան

   Բենիկ Մինասյան

2-Զավեն Խաչատրյան

  Արմեն Աբգարյան

  Սերգեյ Բադալյան

3-Արմեն Մարտիրոսյան

   Մանվել Կարապետյան

   Արման Զաքարյան

3-Ալիսա Աղաջանյան

   Միշա Երիցյան

   Վազգեն Սարգսյան

 

Թիմային կատա 2005-2008 /9-4 քյու/

1-Համլետ Հարությունյան

   Հարություն Հակոբյան

   Գրիգոր Կայֆեջյան

  

2-Սյուզաննա Հարությունյան

   Սուրեն Կարապետյան

   Արսեն Մխիթարյան

 

3-Արարատ Ամիրխանյան

   Էդիկ Գյուլզատյան

   Հայկ Հարությունյան

 

3-Դավիթ Իսրայելյան

   Սարգիս Մխիթարյան

   Ավետիս Մամիկոնյան

 

Թիմային կատա 2005-2008 /3-1 քյու/

1-Նարեկ Բադալյան

   Արթուր Խաչատրյան

   Հովհաննես Հովհաննիսյան

 

2-Ռոբերտ Բուդաղյան

   Ավետ Ադամյան

   Մարատ Հարությունյան

 

3-Մխիթար Հարությունյան

   Լևոն Եղիազարյան

   Տիգրան Ազարյան

 

3-Սամվել Հարությունյան

   Վազգեն Պետրոսյան

   Գոռ Մարգարյան

 

Թիմային կատա մինչև 2009 /9-1 քյու/

1-Վլադիմիր Շաքարյան

    Մովսես Առաքելյան

    Բենիկ Մինասյան

 

2-Զավեն Խաչատրյան

   Արեն Աբգարյան

   Սերգեյ Բադալյան

 

3-Արմեն Մարտիրոսյան

   Մանվել Կարապետյան

   Արման Զաքարյան

 

3-Ալիսա Աղաջանյան

    Միշա Երիցյան

    Վազգեն Սարգսյան

 

Ֆուկու-գո 1998-2000

1-Արթուր Ղահրամանյան

2-Տիգրան Հակոբյան

3-Արծրուն Ստեփանյան

3-Շիրազ Մարգարյան 

 

Ֆուկու-գո 2001-2002

1-Միխալ Մասլակ /Լեհաստան/

2-Ալեքսանդր Բույնովսկի /Լեհաստան/

3-Էմիլ Կիրակոսյան /Հայաստան/

3-Էրիկ Ավանեսյան /Հայաստան/

 

Ֆուկու-գո 2003-2004

1-Էրիկ Հովսեփյան

2-Ռաֆիկ Հարությունյան

3-Տիգրան Շահրամանյան

3-Արման Կարախանյան

 

Էն-Բու – մեծահասակներ

1-Հայաստան

Անդրեյ Պետրոսյան

Արմեն Իսրայելյան

 

2-Ուզբեկստան

Շակշոդ Մելիկուլով

Բոբուրջան Խուդոյնազարով

 

Էն-Բու – 2001-2004

1-Հայաստան

Էրիկ Հովսեփյան

Արման Կարախանյան

2-Լեհաստան

Միխալ Մասլակ

Ալեքսանդր Բույնովսկի

3-Հայաստան

Էրիկ Ավանեսյան

Սերգեյ Ամիրյան

 

Կո-Գո Կումիտե 2001-2002 /դան/

1-Միխալ Մասլակ /Լեհաստան/

2-Էրիկ Ավանեսյան /Հայաստան

3-Սեյրան Բադալյան /Հայաստան

3-Սեյրան Ամիրյան /Հայաստան

 

Կո-գո Կումիտե 2003-2004/դան/

1-Արման Կարախանյան

2-Էրիկ Հովսեփյան

3-Ալեքսանդր Ղազարյան

3-Տիգրան Հովհաննիսյան

Կո-գո Կումիտե 2003-2004/քյու

1-Վահե Սիսակյան

2-Դավիթ Անտոնյան

3-Մաջիթ Ամարյան

3-Կառլեն Հովակիմյան

Կո-գո Կումիտե 2001-2002/քյու

1-Կարեն Մկրտչյան

2-Գարեգին Մուրադյան

3-Վիգեն Մարտիրոսյան

3-Հրանտ Գրիգորյան

 

Անհատական կատա 2005-2006 /3-1քյու/

1-Գոռ Մարգարյան

2-Տիգրան Ազարյան

3-Հովհաննես Հարությունյան

3-Մարատ Հարությունյան

Անհատական կատա 2005-2006/ 6-4 քյու

1-Ռոբերտ Բուդաղյան

2-Արսեն Մխիթարյան

3-Վանիկ Սաֆարյան

3-Ավետ Ադամյան

Անհատական կատա 2005-2006 /9-7քյու/

1-Գևորգ Գալստյան

2-Վահե Բաբաջանյան

3-Նարեկ Հակոբյան

3-Վեհանդ Դեմիրյան

Անհատական կատա 2007-2008 /3-1քյու/

1-Բագրատ Հակոբյան

2-Նարեկ Բադալյան

3-Արամ Գալստյան

3-Նարեկ Մարգարյան

Անհատական կատա 2007-2008 / 6-4 քյու

1-Գրիգոր Կայֆեջյան

2-Արթուր Խաչատրյան

3-Գրիգոր Ավակով

3-Դավիթ Իսրայելյան

Անհատական կատա 2007-2008 / 9-7 քյու

1-Շահեն Առաքելյան

2-Արգամ Նալբանդյան

3-Գոռ Սահակյան

3-Վահան Գրիգորյան

Անհատական կատա 2009-2010 / 6-1 քյու

1-Լևոն Գրիգորյան

2-Համլետ Սուքիասյան

3-Մարատ Շեկյան

3-Բենիկ Մինասյան

Անհատական կատա 2009-2010 / 9-7 քյու

1-Վահագն Վարդանյան

2-Հովիկ Մուրադյան

3-Գևորգ Կայֆեջյան

3-Արամե Գևորգյան

Անհատական կատա մինրև 2011 / 9-1 քյու

1-Զավեն Խաչատրյան

2-Սերգեյ Բադալյան

3-Արամ Խաչատրյան

3-Սամվել Վարդանյան

Անհատական կատա 2005-2008 / 9-7 քյու

1-Էլենա Մաթոսյան

2-Էռոզա Ուսանովա

3-Իննա Սահակյան

3-Աշխեն Մարկոսյան

Անհատական կատա 2005-2008 /6-1 քյու/ աղջիկներ

1-Վեներա Աբրահամյան

2-Էլեն Սարգսյան

3-Սյուզաննա Հարությունյան

3-Բեատրիս Կարապետյան

Անհատական կատա մինչև 2009 /9-1 քյու/ աղջիկներ

1-Մանե Մարտիրոսյան

2-Ալիսա Աղաջանյան

3-Աննա Հարությունյան

3-Սոֆի Թելումյան

 

Էն-բու մինչև 2009 / 9-1 քյու

1-Հովիկ Մուրադյան

   Վահագն Վարդանյան

2-Համլետ Սուքիասյան

    Նորայր Գրիգորյան

3-Վլադիմիր Շաքարյան

     Բենիկ Մինասյան

  3-Գոռ Լազարյան

     Արամե Գևորգյան

 

Էն-բու 2005-2008/9-4 քյու

1-Սուրեն Կարապետյան

   Արսեն Մխիթարյան

2-Արթուր Բեկչյան

   Արեն Նալբանդյան

3-Նարեկ Վերդյան

   Դավիթ Իսրայելյան

3-Նարեկ Մուրադյան

    Բորիկ Մուրադյան

Էն-բու

1-Արթուր Միրզոյան

   Մարատ Հարությունյան

2-Նարեկ Բադալյան

   Հովհաննես Հովհաննիսյան

3-Տիգրան Ազարյան

   Մխիթար Հարությունյան

3-Հայկ Օհանյան

    Հայկ Հարությունյան

 

 

ԹԱՐՄ ՈՒՂԵՂՈՎ
22Օգոստո
Բեռնեք Հայկական Լրատվական Ռադիոյի հավելվածները այստեղ՝
website by Sargssyan